O firmie

o-firmie  

Nasza historia zaczęła się 30 lat temu od przygotowania receptury delikatnego, kremowego majonezu. Dziś jesteśmy jednym z liczących się producentów sosów, majonezów, ketchupów i musztard w Polsce. Dzięki naszym produktom każdy posiłek smakuje pysznie, bo wiemy, jak łączyć smaki!

 

Dowiedz się więcej o firmie

WIEMY,

jak łączyć smaki!

 

Produkty

 

 

 sosy  musztardy  ketchupy  majonezy
SOSY
 MUSZTARDY  KETCHUPY  MAJONEZY

 

Tworzymy apetyczne dodatki do dań mięsnych i rybnych, potraw z grilla, sałatek, przekąsek oraz kanapek. Oferujemy ponad 200 produktów, wśród których królują sosy majonezowe i pomidorowe, majonezy, łagodne i pikantne ketchupy oraz musztardy oparte na unikalnych recepturach. Bogate portfolio naszej marki obejmuje również szeroką gamę produktów na rynek gastronomiczny.

 

Poznaj nasze produkty

NAJLEPSZY SMAK

w Twojej kuchni!

 

Kulinarne podróże

DLA KAŻDEGO

coś pysznego!

 

Dla gastronomii

dla-gastronomii

 

Oferujemy wysokiej jakości produkty dla szeroko rozumianego rynku gastronomicznego. Nasze wyroby dostępne są w różnorodnych opakowaniach, dostosowanych do potrzeb i oczekiwań odbiorców.
Realizujemy zlecenia dla firm z sektora B2B, według określonych potrzeb i zamówień, a także dla sieci gastronomicznych oraz odbiorców indywidualnych, krajowych i zagranicznych.

 

Dowiedz się więcej

 

DOPRAWIMY

Twój biznes!