Doprawimy Twój biznes!

  • tarsmak-banner-000.jpg
  • tarsmak-banner-001.jpg
  • tarsmak-banner-002.jpg

pobierz oferte   

 

 

 

wysoka jakosc

 

Tworząc ofertę staramy się odpowiadać na potrzeby rynku. Ważne są dla nas również indywidualne wymagania firm sektora gastronomicznego. Niezależnie od tego czy prowadzisz mały lokal, restaurację lub duży hotel, w naszej ofercie zawsze odnajdziesz jakość i oryginalne produkty.

 

 

 

roznorodnosc

 

Nasz asortyment obejmuje różnorodną gamę produktów. Znajdują się w nim m.in. majonezy, sosy majonezowe, pomidorowe, ketchupy, musztardy i dressingi. Oferujemy także przygotowanie indywidualnych produktów dla klientów, w oparciu o ich specyfikacje, receptury oraz wzorce produktowe.

 

Produkty dostępne są w różnorodnych opakowaniach, w gramaturach 1-30 kg, dostosowanych do potrzeb i oczekiwań konsumentów.

 

 

Przeglądaj katalog produktów. katalog gastronimiczny 2023

 

indywidualne zamowienia

 

Realizujemy również zlecenia dla firm z sektora B2B, według indywidualnych potrzeb i zamówień. Na życzenie klienta, oferujemy produkty również w większych opakowaniach.

 

Znaczna ilość produktów jest realizowana na zlecenie sieci gastronomicznych, firm i zakładów przetwórczych oraz odbiorców zagranicznych.

 

 

 

 

wspolpraca

 

Naszym atutem jest różnorodność oferty. Współpracujemy także z niszowymi segmentami rynku gastronomicznego (produkty kuchni orientalnej) – w tej kategorii oferta obejmuje kilkanaście pozycji asortymentowych.

 

 

 

zaplecze

 

Inspiracje dla Twojego biznesu!
Duża elastyczność oferty, możliwości adaptacyjne produktów, wysoka jakość i odpowiednie zaplecze technologiczne - to czynniki, dzięki którym uzyskujemy przewagę konkurencyjną i zwiększamy udziały w tym segmencie rynku.

 

 

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym lub Regionalnymi Doradcami Handlowymi.


Michał Błach
Dyrektor handlowy ds. HoReCa
605 235 127

 

 


Zapraszamy do współpracy!

kontakt

horeca